Menu
×
Wybierz kategorię
Materiały budowlane

Mozaika na ścianie

Dekoracja ścian, która zachwyca już od starożytnych czasów!

Mozaika to okładzina na ścianę składająca się z niewielkich fragmentów. Może być wykonana z różnych materiałów - ceramiki, szkła, kamienia naturalnego czy drewna. Występuje pod różnymi postaciami, różniącymi się od siebie kształtem i kolorem. Na jej strukturę mogą składać się elementy w różnych geometrycznych kształtach, od okręgów, poprzez kwadraty, aż po fragmenty heksagonalne. Na rynku dostępnych jest wiele modeli - występuje ona w niezliczonej ilości wariantów. Różne produkty z tej kategorii można porównać pod względem ceny i dostępności w naszej porównywarce cen. Znaleźć też tam może wszystkie akcesoria i przybory konieczne do ułożenia mozaiki. Przeglądając oferty różnych producentów nie dziwi fakt, iż mozaika na ścianę to jeden z najpopularniejszych i najmodniejszych sposobów na wyłożenie powierzchni ściany.

Mozaika na ścianę - ciekawa opcja na wykończenie wnętrz każdego pomieszczenia

Mozaika na ścianę to świetny sposób na okładzinę powierzchni ścian do każdego pomieszczenia. Fantastycznie prezentuje się zarówno w kuchni, jak i w łazience, w salonie czy przedpokoju. Ze względu na ogromną różnorodność i jej różne modele, wpisze się ona w każdy rodzaj aranżacji. Mozaika ze szkła ubarwi wnętrza utrzymane w tonie modernistycznym, nowoczesnym. Ta wykonana z naturalnego kamienia czy drewna to z kolei świetny pomysł do pomieszczeń zaaranżowanych w stylu rustykalnym. Wersja kolorowa - ceramiczna ożywi przestrzeń o estetyce boho czy shabby chic. Ten rodzaj okładziny stosuje się jednak nie tylko do wyłożenia powierzchni ścian - stanowi także wykończenie mebli i dodatków, na przykład krawędzi stołów czy ram luster.

Ściany wykończone mozaiką - piękny sposób na udekorowanie wnętrza

Mozaika na ścianę to doskonały pomysł na tych, którzy szukają niekonwencjonalnych sposobów na udekorowanie wnętrza. Stanowi wyszukaną kombinację barw i właśnie dlatego od razu przyciąga wzrok. Z powodzeniem może przełamać minimalistyczną aranżację i ożywić wnętrza utrzymane w stonowanej kolorystyce. Mozaika ścienna świetnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu. W zależności od materiału, z którego została wykonana, można dopasować ją do wszystkich innych elementów wyposażenia wnętrz. Dla jednych stanowi dekoracyjny akcent - na przykład gdy pokrywa ścianę nad blatem w kuchni lub jeden fragment ściany w łazience. Dla innych z kolei jest sposobem na wykończenie ścian całościowo, pokrywając całą ich powierzchnię. To, ile zajmie miejsca na konkretnej ścianie, zależy od naszych indywidualnych upodobań, charakteru wnętrza i jego rozmiaru. Nie ma jednej odpowiedzi na to, jaką najlepiej wybrać. Nasza porównywarka cen pozwala zapoznać się z różnymi rodzajami mozaiki dostępnymi na rynku. Wskazuje także na najkorzystniejszą cenę oraz dostępność od konkretnego producenta.

Powiązane produkty...
  • Zapisz się do newslettera

    Social media:
    © 2019 Adare All Rights Reserved